2. dívčí oddíl Aktuality

Pohádkový les (25. 2. 2024)

Máte rádi pohádky? Benjamínci a světlušky z 2. dívčího oddílu se hned v několika pohádkách 25. 2. 2024 ocitly. Družina Berušek totiž uspořádala pro mladší členy oddílu akci s názvem Pohádkový les. Během cesty naším lesem se děti setkaly s několika známými postavami a musely vyřešit jejich zapeklité úkoly. Jako první nás přivítal vodník z Žabárny a čert z Končin, který si chtěl pár dětí odnést do pekla. Naštěstí jsme se nedali a tak jsme se mohli setkat i s vílou, Kocourem v botách, čarodějnicí z hradu, jedním králíkem z klobouku či s Červenou Karkulkou, které dokonce dělal společnost roztomilý vlk! Děti úspěšně prošly celou trasu, zahrály si pár her a splnily všechny úkoly a tak je na konci čekala zasloužená odměna v podobě opečených buřtíků, jablíček, bonbónů a jiných dobrot.